dostępne wyłącznie na terenie woj. mazowieckiego i wielkopolskiego

dostępne wyłącznie na terenie woj. mazowieckiego i wielkopolskiego

1.
Realizujemy program promocyjny "OFERTA BUDOWY TWOJEGO DOMU - NAJLEPSZA W POLSCE (*)". Na stronie internetowej (zakładka "Domy typowe") prezentujemy domy, będące ofertą w naszym programie. W terminie do końca 2009 roku zapraszamy do współpracy Inwestorów, którzy na warunkach oferty promocyjnej, chcą wybudować dom spoza naszych propozycji. (!) Szczegóły programu można znaleźć na podstronie "Domy typowe" . Do końca 2009 roku zaadaptujemy także do warunków naszego programu ("OFERTA BUDOWY TWOJEGO DOMU - NAJLEPSZA W POLSCE (*)") każdy projekt Państwa domu.
Obecne ceny zagwarantowane przy podpisaniu umowy do końca września 2009 roku i w trakcie realizacji budowy.

2.
W związku z rozwojem naszej działalności i uruchomieniem w styczniu 2009 przedstawicielstwa handlowego w Poznaniu, wprowadzamy atrakcyjną ofertę dla Inwestorów z terenu woj. wielkopolskiego oraz mazowieckiego :

a. dla wszystkich Państwa, chcących wybudować dom indywidualnie zaprojektowany, nasza firma poprzez współpracę z zaprzyjaźnionymi architektami, wykona projekt Państwa wymarzonego domu oraz zaoferuje pełną pomoc w uzyskaniu decyzji pozwolenia na budowę. W przypadku zlecenia nam budowy minimum stanu deweloperskiego, koszty tych czynności pozostaną po stronie firmy Dom Tradycyjny sp. z o.o.
Szczegóły oferty w naszych biurach handlowych.
b. dla wszystkich Państwa posiadających własny projekt i prawomocną decyzję pozwolenia na budowę. Jeżeli posiadają Państwo projekt budowy swojego domu wraz z prawomocnym pozwoleniem na budowę i powierzą nam Państwo jego realizację w stanie minimum deweloperskim, oferujemy atrakcyjne warunki. Przy zawarciu umowy na budowę do końca września 2009, zobowiązujemy się do gratisowego wykonania dodatkowych robót w kwocie 20 tyś netto!!.
Szczegóły oferty w naszym biurze handlowym.

Ceny zagwarantowane przy podpisaniu umowy do końca września 2009 roku i w trakcie realizacji.
(1) i (2) dostępne wyłącznie na terenie woj. mazowieckiego i wielkopolskiego.
(1) i (2) nie dotyczy marki PERFEKKO

3.
W związku z pojawieniem się na rynku marki PERFEKKO oraz wprowadzeniem do naszej oferty domów całorocznych, przewidujemy bardzo atrakcyjne i wyjątkowe promocje, skierowane do pierwszych Inwestorów, chcących realizować budowę w tej technologii. Warunki promocji określane będą każdorazowo przy zapytaniu w ofercie imiennej.

Więcej informacji o domach całorocznych PERFEKKO uzyskają Państwo odwiedzając stronę www.perfekko.pl oraz kontaktując się za pomocą imiennych zapytań.

Zapraszamy do odwiedzin zakładki: "Domy Typowe"
Zapraszamy do odwiedzin strony: www.perfekko.pl

(3) dostępne na terenie całego kraju.
(1) i (2) i (3) w żaden sposób nie mogą być łączone.

4.

W związku z wprowadzeniem do oferty usług Inwestora Zastępczego, oferta nasza na zasadach jednak innej nieco umowy dostępna jest na terenie całej Polski.

Inwestycje realizowane na terenie woj. Mazowieckiego oraz Wielkopolskiego wykonujemy na zasadach generalnego wykonawcy.

Inwestycje realizowane poza terenem Mazowsza i Wielkopolski realizujemy na zasadach Inwestora Zastępczego.

Wszelkie szczegóły i informacje w naszych biurach handlowych w Warszawie i Poznaniu.

Zapraszamy do składania zapytań.

reklama

Życie

www.klubodchudzania.pl www.antykoncepcja.net www.astmaoskrzelowa.pl